sobota, 24 grudnia 2016

ŚWIĄTECZNIE Z VICTORIA VYNN I EDBEAUTY

WITAJCIE

Zrobiłam jakiś czas temu zdobienie świąteczne, które chcę Wam dziś pokazać:)

Do zdobienia użyłam lakierów hybrydowych firmy VICTORIA VYNN, które otrzymałam w ramach współpracy. Jak widzicie na powyższym zdjęciu do zdobienia potrzebne były mi trzy lakiery:
Wykorzystałam piękny srebrny lakier mieniący się cudownymi drobinkami o numerze 055, biel, która jak dla mnie jest bielą idealną. I co najważniejsze nie marszczy się przy utwardzaniu (jak biel innej firmy )i wystarczą dwie warstwy do pełnego krycia. Co prawda trzeba ją równomiernie nakładać,ale to kwestia wprawy. Natomiast ostatni to nieziemski odcień niebieskiego o numerze 077. Wierzcie mi, na żywo wygląda jeszcze lepiej. Lakiery z serii GEL POLISH SYSTEM to trzystopniowy system nakładania:
1. jedna warstwa bazy
2. dwie warstwy koloru
3. top jedna warstwa
Całość utwardza się w lampie LED 30 SEKUND. I to wystarczy do pełnego utwardzenia. Trwałość lakierów dwa tygodnie. Musze powiedzieć, że kolor niebieski odprysnął mi w jednym miejscu po ok tygodniu, ale myślę, że mogla być to moja wina, bo nie do końca zabezpieczyłam wolny brzeg. Za to srebrny trzymałby się chyba nawet ze trzy tygodnie, bo nawet trudno było go zdjąć. Co do ściągania lakierów z tej serii, też nie ma z nią problemów. Nie trzeba piłować wierzchniej warstwy, Zawijamy w kompres z acetonu na ok 10 -12 minut i delikatnie odsuwamy patyczkiem. I gotowe.
A skoro mamy okres świąteczny to musiały być naklejki świąteczne, które otrzymałam od Edytki z EDBEAUTY:))
To naklejki samoprzylepne, których aplikacja jest tak prosta, że nawet dziecko sobie poradzi (no i wykorzystała je również moja córcia i mi parę podkradła)
Wystarczy nakleić pokryć topem i gotowe:) Naklejki to naprawdę świetne rozwiązanie dla tych, którzy szukają łatwego pomysłu na zdobienie:)

I jak Wam się podoba??
Dziękuję VICTORIA VYNN za możliwość testowania produktów
Dziękuję także EDYTCE z EDBEAUTU-PROFESJONALNE OZDOBY DO PAZNOKCI
za piękne naklejki

A Wam chciałabym życzyć samych wspaniałych chwil na te nadchodzące święta, spędzonych z najbliższymi. Sprawcie aby ten czas był dla WAS najlepszy, najciekawszy, pełen miłości i mnóstwa prezentów (choć to nie najważniejsze). Po prostu 
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!

SISTERS NAIL
MARZENA I BEATA

10 komentarzy: