sobota, 19 sierpnia 2017

Z TWARZĄ MARYLIN MONROE- DRUGIE ZDOBIENIE Z LAKIERAMI MAGA

CZEŚĆ!!!

Dziś coś dla fanów słynnej Marylin Monroe i naklejkowych koronek. Kto powiedział, że zdobienie musi być bardzo skomplikowane aby było eleganckie??Nikt, wystarczy dobrać odpowiednie kolory lakierów, dorzucić naklejki wodne i gotowe:))


W poprzednim poście pokazywałam Wam wszystkie lakiery, które wygrałam od firmy MAGA COSMETICS, a dziś chcę pokazać drugie zdobienie z tymi lakierami. Zdecydowałam się na trzy kolory. Klasyka-czerwień, biel i czarny. Tutaj parę słowa o samych lakierach. Czarny zaskoczył mnie bardzo pozytywnie, bo już po pierwszej warstwie kryje idealnie. No ja zawsze dla pewności i lepszego błysku daję dwie warstwy ale zdecydowanie już jedna warstwa jest super. Biały kryje trochę gorzej, ale tu również widzicie po jednej warstwie, tylko trochę grubszej. Uznałam bowiem, że pod naklejki może być jedna warstwa. Natomiast czerwień to.... mój ulubieniec z całej trójki. Zaskoczyło mnie to, że on również kryje praktycznie po pierwszej warstwie. Ma cudowny shimer, który nawet bez słońca mieni się przepięknie. Poza tym uważam, że ma w sobie tą klasę i elegancję. Co najważniejsze i ciekawe, lakier ten, który ma numer 15 otrzymał nazwę wymyśloną przeze mnie czyli ISKRZĄCY ROMANS. :)))))))
Lakiery dosyć szybko wysychają, nie zalewają skórek. 
A teraz zapraszam Was na dużą dawkę zdjęć:


A oto naklejki wodne, których użyłam. Otrzymałam je już dawno temu od Edytki z EDBEAUTY-PROFESJONALNE OZDOBY DO PAZNOKCI, jednak przeleżały sobie i czekały na odpowiednie zdobienie. Jak widzicie użyłam naklejek z dwóch arkuszy. Naklejki możecie kupić TUTAJ. Znajdziecie tam również wiele innych ciekawych wzorów.10 komentarzy: