wtorek, 31 stycznia 2017

NAKLEJKI WODNE OD ANASTAZJA.NET

WITAJCIE!!

Do dzisiejszego zdobienia wykorzystałam naklejki wodne, które udało mi się kiedyś wygrać u Violi z bloga nailsbyviolka:))) Naklejki pochodzą od http://anastazja.net


Są to metaliczne naklejki wodne, które mają piękne wzory. Na jednym kartoniku znajduje się kilkanaście różnych wzorów, które możemy dowolnie wykorzystać.  Co mnie zaskoczyło przy ich nakładaniu to, że są bardzo cienkie w porównaniu do innych naklejek tego typu, które używałam. Dlatego trzeba bardzo uważać, żeby ich nie zniszczyć:)
Do zdobienia użyłam dwa lakiery- EVELINE o turkusowo- zielonym odcieniu oraz WIBO SATIN  zielony.Ten lakier satynowy bardziej mi się jednak podoba w wersji z topem niż bez, bo wtedy dopiero widać w nim piękne mieniące się drobinki.  Do takich kolorów wybrałam motyw z naklejek, z ptaszkami, które bardzo mi się podobały. Ogólnie zdobienie dobrze mi się nosiło i byłam z niego zadowolona. Nie ma w ty zdobieniu nic skomplikowanego, więc nie będę się tu nad nim rozpisywać.
Ps. zdjęcia nie mają dobrej ostrości, bo mój aparat przy zachmurzonym niebie niestety nie działa tak, jakbym chciała.10 komentarzy:

 1. Bardzo przyjemne zdobienie, a Wibo ma piękny kolor :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne motywy mają te naklejki! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie zgrałaś kolorek z naklejkami <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Na obu kolorach złote naklejki świetnie się prezentują ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo mi się podoba ten motyw!

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajne zdobienie, takie bajkowe :)

  OdpowiedzUsuń