piątek, 14 października 2016

WRZOSOWA JESIEŃ Z SOPHIN POLSKA I BORN PRETTY STORE

DZIEŃ DOBRY!!

Zachciało mi się fioletów, bo je uwielbiam a zwłaszcza na paznokciach:))Postanowiłam wykorzystać do tego lakiery firmy SOPHIN, które otrzymałam w ramach współpracy z firmą COSMO ART, oficjalnym dystrybutorem marki SOPHIN w Polsce. Do dzisiejszego zdobienia użyłam trzech lakierów tej firmy ale o jednym chce Wam napisać, bo pozostałe dwa już recenzowałam. Poza tym dziś dużo zdjęć i jeszcze dwie recenzje, ale o tym po kolei.
Najpierw
SOPHIN NR 40
 

Jest to piękny odcień fioletu, takiego który najbardziej mi się podoba, nie za ciemny, nie za jasny, taki idealny do wszystkiego. Pędzelek idealnie rozprowadza emalię po paznokciu, nie zalewa skórek. Dwie cienkie warstwy wystarczą do zupełnego krycia. Trwałość lakieru to u mnie nawet do 8 dni, tak tak, dobrze czytacie. Lakiery tej firmy są wyjątkowo trwałe, w dodatku są produkowane z zasadą 5BIGFREE,czyli nie zawierają szkodliwych substancji. 

To teraz  napiszę Wam o drugim produkcie, który chce zrecenzować, a mianowicie jest to duży przezroczysty stempel od BORN PRETTY STORE.

W komplecie dostajemy niebieski metaliczny stempel, którego gumkę chroni plastikowa nakładka, co uważam za wielki plus, bo nie trzeba się specjalnie przejmować o uszkodzenie gumki. Ponadto stempel z drugiej strony zakończony jest takim jakby szkiełkiem powiększającym. Ze stemplem dostajemy również dwie plastikowe zdrapki. Jedną z nich widzicie na zdjęciu powyżej. Możecie go kupić dokładnie TUTAJ a obecnie jest przeceniony na 4,59$ Moja ocena??? Jest to najlepszy stempel jaki miałam i nie zamienię go na żaden inny. Odbija wzorki z każdej płytki, za każdym razem, przenosi wzorki na paznokieć bez żadnego problemu. Guma jest idealnej miękkości. To szkiełko z drugiej strony stempla pomaga w idealny sposób przenieść wzór dokładnie tam gdzie chcemy.Jednym słowem stempel ideał:))


No i ostatnia recenzja- płytka z wzorkami BP- 100

Płytkę otrzymałam również od BORN PRETTY STORE. Udało mi się otrzymać do testów komplet 10 małych okrągłych płytek, które są nowościami w powyższym sklepie. Powiem Wam, że jestem z nich bardzo zadowolona. Mają świetne wzorki.A co o powyższej płytce mogę powiedzieć? Jak zwykle przychodzi zapakowana do nas w kartonik z logo firmy, jest również zabezpieczona niebieską folią, której już nie widzicie na zdjęciu, bo ją wcześniej zdjęłam. Na powyższej płytce mamy motywy kwiatowo- łąkowe:) Dla mnie bajka, uwielbiam kwiaty,a pszczółki są fajnym ich uzupełnieniem.
Cały zestaw płytek znajdziecie TUTAJ. Obecnie kosztują 9,99$
Ufff, jeśli dobrnęliście do końca to Wam bardzo dziękuję:)))
Pamiętajcie o moim kodzie rabatowym, dzięki któremu możecie zakupić produkty z 10 % rabatem


Dziękuję również SOPHIN POLSKA I COSMO ART za możliwość testowania produktów


11 komentarzy: