wtorek, 8 września 2015

WYNIKI ROZDANIA URODZINOWEGO

WITAJCIE!!!

Kochane moje!!! Dziś szybki post z wynikami rozdania urodzinowego:)))) Postanowiłam nie trzymać Was długo w niepewności i szybko zająć się losowaniem. Za zgodą  MARY Z http://daisydesire.blogspot.com postanowiłam, że zrobię losowanie takie jak u niej( żeby nie było, że ściągam coś od kogoś bez pytania:))) -  drogą tradycyjną, czyli napiszę na karteczkach Wasze nazwiska i wylosuję jedną z Was:)
Na początku jednak chcę wszystkim bardzo podziękować za odzew i udział w zabawie. Robiłam takie rozdanie po raz pierwszy i bałam się, że w ogóle nie będzie chętnych a tu miłe zaskoczenie. Jednak nie wszyscy dotrzymali warunków zabawy. Myślałam, że zasady są w miarę proste i każdy spełni wszystkie warunki. Wierzcie mi, przeglądałam każde zgłoszenie po trzy razy, żeby mieć pewność, no ale..... mają szczęście Ci co wszystko zrobili ok.

A teraz fotorelacja z losowania:
No to gratulacje lecą do 

"KARMELOVA" 

Gratulacje Kochana!!!! Teraz będę czekać na maila od Ciebie z danymi do wysyłki na adres marzena.rzempala@gmail.com 

Pozostałym jeszcze raz bardzo dziękuję za udział w zabawie!!!!


13 komentarzy:

 1. dziękuję! już piszę maila :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje dla zwyciężczyni! :) Co do zgłoszeń... powiem Ci, że ja też sprawdzałam po kilka razy ważność głosów i w kilku przypadkach ręce opadły :D No ale, jeśli ktoś się łudzi, że może wygrywać, nie spełniając podstawowych warunków, to się myli ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Pamiętam, że też robiłam takie karteczkowe losowania.

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję! Szkoda, że sięnie udało, tak ostrzyłam ząbki na te lakiery.... nic kupię sobie :D

  OdpowiedzUsuń